Baner

Kontakt

Zainteresowanych dystrybucją prasy prosimy o kontakt z naszymi pracownikami w poszczególnych oddziałach

Oddział

Kontakt

Białystok

tel.: 85 874 89 00

bialystok@kolporter.com.pl

Bielsko Biała

tel.: 32 359 68 68

bielskobiala@kolporter.com.pl

katowice@kolporter.com.pl

Bydgoszcz

tel.: 52 561 30 00

bydgoszcz@kolporter.com.pl

Częstochowa

tel.: 32 359 68 68

bielskobiala@kolporter.com.pl

katowice@kolporter.com.pl

Gdańsk

tel.: 58 732 51 22 do 27
gdansk@kolporter.com.pl

Katowice

tel.: 32 359 68 68

katowice@kolporter.com.pl

Kielce

tel.: 41 312 35 00

kielce@kolporter.com.pl

Koszalin

tel.: 94 710 16 01 do 04

koszalin@kolporter.com.pl

Kraków

tel.: 12 254 97 00

krakow@kolporter.com.pl

Lublin

tel.: 81 445 24 44

lublin@kolporter.com.pl

Łódź

tel.: 42 288 04 11 do 12

lodz@kolporter.com.pl

Olsztyn 

tel.: 89 679 63 20

olsztyn@kolporter.com.pl

Opole

tel.: 32 359 68 68

opole@kolporter.com.pl

katowice@kolporter.com.pl

Poznań

tel.: 61 873 77 77

poznan@kolporter.com.pl

Radom

tel.: 48 380 79 30

radom@kolporter.com.pl

Rzeszów

tel.: 17 785 68 10

rzeszow@kolporter.com.pl

Szczecin

tel.: 91 881 35 88 oraz 91 881 35 02 do 04

szczecin@kolporter.com.pl

Warszawa

tel.: 22 355 05 00 oraz 22 355 04 00

warszawa@kolporter.com.pl

Wrocław

tel.: 71 734 45 01 do 06

wroclaw@kolporter.com.pl

Zielona Góra

tel.: 68 329 99 91 do 93

zielonagora@kolporter.com.pl

 



ZAMÓW OFERTĘ PRENUMERATY
DLA SWOJEJ FIRMY

Baner